Szentek és boldogok igazolt csodái

2017.05.22 15:33

Örömmel tájékoztatjuk kedves Partnereinket, hogy a ma kezdődő XXV. Szent István Könyvhét újdonságai között van az Alapítvány és a Magyar Kurír (Új Ember kiadványok) gondozásában megjelent:

Kovács Gergely
Szentek és boldogok igazolt csodái

Részlet Ruppert József SchP ajánlásából:

„Akik hisznek, azokat jelek fogják kísérni… Az Úr (az ő) tanításukat csodákkal hitelesítette.” (Mk 16,15-20) Ennek a könyvnek pont ez a témája: az Isten csodákkal igazolja a benne hívőket. Amikor az Olvasó kézbe veszi Kovács Gergely nagy hozzáértéssel megírt könyvét, kísértést érezhet arra, hogy átugorva a könyv elején lévő részeket egyből nekiálljon a csodák olvasásának, mert a könyv „szíve” csakugyan húsz csoda pontos és részletes leírása. Akit érdekel ez a téma, akár mint hívő, akár mint gyanakvó, ezekre kíváncsi leginkább. Mégis azt javaslom, hogy az olvasást az első két fejezettel kezdje. E könyv remélhetőleg sokaknak lehetővé teszi majd, hogy hitükben és vallásos életükben megerősödjenek, és bátran merjenek isteni segítséget kérve imáikban megszólítani olyanokat, akik a megdicsőült egyház tagjai, és közbenjárnak értünk.

A kötet megvásárolható a Könyvhéten, könyvesbolti és internetes terjesztésben és alapítványi irodánkban az alábbi kedvezményekkel:

Kérjük, osszák meg híradásunkat további lehetséges érdeklődői körökben!

Hivatalosan elismert csodák: a könyvben szereplő húsz válogatott eset rövid bemutatása

1. A semmiből nőtt fogsor (1877)
Carmen, 13 éves spanyol kislány gyógyíthatatlan fogíny-betegsége miatt kihullott fogazatának helyreállítása (3. teljes fogazat) és az alapbetegség megszüntetése

2. Sokkal több, mint plasztikai műtét (1945)