Dávid Ádám - Németh Gyula: Mindszenty - Mire tanít a cseresznyefa

Az alapítvány hosszú évek óta dédelgetett terve valósult meg, amikor a nagyszerű alkotópáros - Dávid Ádám szövegíró és Németh Gyula grafikus - közreműködésével sikerült képregény formába sűrítenünk Mindszenty bíboros életrajzát. Az alcím egy költői epizódra, egy személyes kerettörténetre utal, ebbe ágyazva tárulnak fel előttünk Mindszenty bíboros életének legérdekesebb és legfontosabb eseményei. A kötetet ajánljuk fiataloknak és a műfajt kedvelő felnőtteknek egyaránt.

Magyarországi Mindszenty Alapítvány, 2018
ISBN 978-615-80011-8-2
A4, puhafedeles, 40 oldal

A kötet kereskedelmi forgalomban nem kapható, Török Csaba: Mindszenty József, a szentéletű bíboros című könyvével együtt azon kedves támogatóink kapják ajándékba, akik egyszeri 5000 Ft-os vagy afölötti értékben juttatnak adományt szervezetünknek. Amennyiben szívesen fogadják a köteteket, kérjük a megjegyzés rovatban valamelyik cím feltüntetését.